אייקון וואטסאפ

אירועים חווייתיים וסדנאות יין

לצד קורסים מקצועיים, W מציעה את האפשרות לסדנאות חווייתיות ואירועי יין.

 

בסדנאות נלמד את שיטת הטעימה הייחודית:

S.A.T - Systematic Approach to Tasting

דרך מתודית לטעימה והבנה של יין, שפותחה על ידי (WSET (Wine and Spirit Education Trust ומיושמת בכל העולם, הן על ידי חובבים והן על ידי מומחים.

 

נלמד גם על זני ענבים, אזורי יין חשובים בעולם, גורמים המשפיעים על איכות היין, ותכנים נוספים שיותאמו לתחומי העניין ולאירוע שלכם.

כמה מילים עלינו:

גל זוהר – מבכירי תעשיית היין הישראלי. בוגר מסלול Diploma של WSET וכן מוסמך הדרכה של WSET. בעברו שימש סומלייה ראשי של קבוצת "אוטולנגי" בלונדון. גל כותב על יין, שופט בתחרויות יין ומייעץ ליקבים, מסעדות ובתי מלון.

רונן ארדיטי – בא מעולם ניהול המסעדות, היה הבעלים של מסעדת "בליני" בנווה צדק. במקביל רונן הוא העורך הראשי של מגזין "רסט", יוזם ומנהל את תכנית הלימודים למסעדנות בשנקר. רונן מייעץ לבתי עסק בניהול עולם היין.

 

למי זה מתאים?

האירועים והסדנאות שלנו מותאמות לכל קהל מטרה בכל מקום, ולכל אירוע. מישיבות מנהלים לאנשים המחפשים חוויה אינטימית, שונה ומקצועית, ועד מפגשים חברתיים ייחודיים וחווייתיים, המשלבים שימוש בחושים להכרת שיטת הטעימה הבלעדית שלנו.

 

נשמח לארח אתכם בכיתת היין המקצועית שלנו בתל אביב (WeWork שוקן) וגם נשמח להגיע אליכם וללמד אתכם על יין בצורה נעימה, נגישה ומרתקת.

 

דברו איתנו ונבנה ביחד את האירוע המתאים ביותר עבורכם.

 

לפרטים נוספים והרשמה

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - לפרטים נוספים והרשמה

לפרטים נוספים:

072-395-1157